Firmamız 2006 yılında resmi olarak faaliyete geçmiştir.

2006 ile 2008 yılları arası; domain satışı yanında linux sunucular üzerinden php hosting, radyo hosting ve irc hosting satışı gerçekleştiren firmamız,
2009 yılında hizmet ağını genişleterek asp hosting ve jsp hosting hizmetlerininde satışına başlamıştır.

Bu hizmetlere paralel olarak aynı zaman dilimlerinde reseller hosting satışıda yapan firmamız;
2010 yılında ürün yelpazesine ssl sertifikası, sanal sunucu ve kiralık fiziksel sunucu hizmetlerinide eklemiştir.

2011 yılı içerisinde ise altyapı çalışmalarını hızlandıran firmamız arka planda çalışan yazılımsal altyapısını tamamen yenileyerek kredi kartı ve internet alışverişine açık normal banka kartları üzerinden 3D secure güvenli ödeme yöntemi ile online ödeme almaya başlamıştır.

Yazılım altyapısındaki değişiklikler bununla sınırlı kalmamıştır tabiki. Komple sistem yenilemesi yapıldığından dolayı artık kredi kartı veya banka kartı ile online ödemesi yapılmış; alan adı (domain), web hosting, bayi web hosting,  radyo hosting ve ssl sertifikası siparişleri sistem tarafından otomatik olarak anında aktif edilmekte ve satın alınan hizmete ait bilgiler sistem tarafından müşteri eposta adresine gönderilmektedir. Müşterilerimiz bu sayede hiçbir onay beklemeden ve bizimle hiçbir şekilde direk iletişim kurmadan kendi kendine alacağı hizmeti sipariş verebilmekte ve online olarak banka kartı veya kredi kartı ile ödemesini yapması halinde hizmeti aktif olmakta ve bilgileri kendisine sistem tarafından eposta yolu ile gönderilmektedir.

2012 yılı başında ise piyasadaki ihtiyaçları göz önünde bulunduran firmamız her ihtiyacı karşılama adına yeni projeler üretme çabası içine girmiştir. Her geçen gün yeni projeler üreten firmamız mevcut projelerinide sürekli geliştirmektedir. Örneğin piyasadaki limitsiz alan ve trafiğe sahip hosting ihtiyacını gören firmamız bu alana yönelik limitsiz hosting satışı yapan yeni bir web sitesi açmıştır. Başka bir örnek vermek gerekirse birkaç sayfadan oluşan basit siteler için uygun fiyatlı hosting arayan müşterilere hitap eden; özellikleri ve fiyatları düşük olan hosting hizmetlerinin satışı içinde ayrı bir web sitesi açılmıştır. Bu v.b şekilde müşterilerin istek ve ihtiyaçları düşünülerek farklı ürün yelpazesine sahip projeler oluşturulmuş ve yenileride oluşturulmaya devam etmektedir.

2013 yılı başında ise TV hosting satışına ve stream hosting hizmetleri için mobil cihazlardan izlenebilme ve dinlenebilme desteği verilmeye ve aynı zamanda android ve ios işletim sistemine sahip mobil cihazlar için uygulama oluşturma hizmetlerinin satışına başlanmıştır.

Özetlemek gerekirse firmamız her geçen gün kendini geliştirmekte ve ürün yelpazesine sürekli yeni hizmet ve ürünler eklemektedir. Müşteri memnuniyeti sağlama ve müşteri ihtiyaçlarına çözüm üretme odaklı çalışan firmamız yılların verdiği tecrübe ve her biri kendi alanında uzman ekibi ile her zaman ileriye doğru yürümeye devam edecektir.

Firmamızı tercih eden tüm müşterilerimize çok teşekkür ediyor ve herkese sağlıklı mutlu bir ömür diliyoruz.